Zajmujemy się naprawą separatorów membranowych oraz kapilar połączonych z

  • manometrami
  • przetwornikami ciśnienia
  • przetwornikami różnicy ciśnień
  • sygnalizatorami ciśnienia

Remonty układu  separator membranowy -  przyrząd pomiarowy

Separatory membranowe przedłużają żywotność przyrządu pomiarowego chroniąc jego powierzchnie przed zniszczeniem. Ich dużą zaletą jest możliwość stosunkowo prostej wymiany lub remontu, co pozwala na maksymalne wykorzystanie żywotności przetwornika czy manometru dołączonego do układu.

Nasza firma oferuję zarówno całkowitą wymianę separatora w układzie przyrząd pomiarowy – oddzielacz chemiczny, jak i remonty, w zależności od stanu technicznego obu przyrządów.

Naprawy często można wykonać szybciej niż wymianę przyrządów w układzie, co jest idealnym rozwiązaniu w przypadku instrumentów krytycznych do sprawnego działania instalacji. Jest to również bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż kupno nowych przyrządów.

Zajmujemy się remontami układów separator membranowy – przyrząd pomiarowy naszego wykonania, jak i innych marek. W przypadku braku możliwości remontu, doradzimy jaki separator membranowy najlepiej dobrać do układu, by przedłużyć jego żywotność.

Remonty zazwyczaj obejmują: czyszczenie układu, wymianę membran, wymianę lub naprawę kapilar, ponowne napełnianie separatora oraz kalibrację układu przyrząd pomiarowy – separator membranowy. Każdy remont jest indywidualnie wyceniany i oferowany klientowi wraz z opisem oceny sprawności dostarczonego do naprawy układu.


 +48 790440675

 zapytania@anwik.pl